Rodzinnie, z pasją i profesjonalizmem.

Historia firmy – miłość do kowalstwa

Firma powstała 1998 roku, została założona przez Henryka Wychowałka i jego syna Zbigniewa, który od 2010 roku jest właścicielem działalności. Wszystko zaczęło się od Henryka Wychowałka i jego miłości do kowalstwa artystycznego. Był on twórcą niepowtarzalnych prac, jego specjalnością były: ogrodzenia, balustrady, konsole, lampy, kwietniki, świeczniki i pergole. Dziś tradycję rodzinną kontynuuje syn – Zbigniew Wychowałek. Rozszerzył on działalność w kierunku metaloplastyki – nowoczesnego spojrzenia na kowalstwo.

Stoliki metalowe-loftowe

Wykonujemy stoliki metalowe: kawowe, ekspozycyjne, loftowe, industrialne. Nasze prace powstają głównie ze stali tzw. czarnej. Ale wykorzystujemy również półki oraz blaty z laminowanej płyty wiórowej. Takie materiały pozwalają na uzyskanie nowoczesnego efektu, który charakteryzuje się trwałością.

Nasze produkty – tradycja i nowoczesność

Wybraliśmy stal czarną przede wszystkim dlatego, że ma szeroki zasięg możliwości wykorzystania i zależało nam na kontynuacji tradycji firmy. Jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i staramy się, aby nasze stoliki spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Od projektu po gotowy produkt

Jak wygląda droga naszego produktu? Wszystko zaczyna się od projektu, gdy trafia do produkcji, zaczynają się przygotowania materiału. Tutaj dzieje się magia - następuje obróbka mechaniczna, czyli: cięcie, gięcie, spawanie, szlifowanie. Surowy produkt przekazujemy do malowania proszkowego. W zależności od przeznaczenia stolików oferujemy powłokę antykorozyjną. Stoliki posiadają również gumowe stopki wciskane (antypoślizgowe). Gotowe stoliki pakowane są w kartony. Dodatkowo zabezpieczane przed uszkodzeniami w transporcie.

Nasz team

Ekipa H&Synowie to doświadczeni spawacze i ślusarze oraz specjaliści od zamówień i kontaktów z klientami. Dbamy o każdy szczegół wykonywanych prac, począwszy od zamówienia po gotowy, spakowany produkt. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Współpracujemy z wieloma firmami i klientami. Wykonujemy zamówienia indywidualne wg projektu klienta. Nie boimy się nowych wyzwań, pozwala nam to rozszerzyć nasze doświadczenia i zakres świadczonych usług.

Stoliki do Twojego wnętrza

Nasze produkty kierujemy do każdego, dla kogo ważny jest oryginalny design, trwałość i piękno wykonania. Stoliki świetnie sprawdzą się zarówno w prywatnych aranżacjach domów, jak i w trakcie prezentacji, w ośrodkach kultury, muzeach, galeriach czy hotelach. Współpracujemy z klientami z Polski i Europy.

  • stoliki metalowe
    stoliki metalowe

    Rodzinnie, z pasją i profesjonalizmem.


    H&Synowie to rodzinna firma, która od ponad 20 lat specjalizuje się w wyrobach z metalu, między innymi w produkcji stolików metalowych. Dbamy o każdy szczegół wykonywanych prac, począwszy od zamówienia aż po gotowy, spakowany produkt.

Dane kontaktowe

H&Synowie Zbigniew Wychowałek
ul. Akacjowa 18
66-340 Przytoczna

NIP: 596-155-07-96
REGON: 080434035

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem